Serwis AGD Wrocław

Mobilna naprawa urządzeń z dojazdem na miejsce awarii. Pan AGD to specjalistyczny serwis, który rozwiązuje nawet najbardziej skomplikowane usterki urządzeń agd.

Wrocław naprawa AGD

Pan AGD naprawia twój sprzęt AGD, szybko, sprawnie i skutecznie. W szczególności świadczymy kompleksowe usługi serwisu AGD na terenie miasta Wrocław i okolic. A tym samym zapewniamy profesjonalną naprawę takich urządzeń jak pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i inne urządzenia domowego AGD. Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę klienta. Dlatego usługi serwisu realizowane są tego samego dnia (w ponad 90% przypadkach). Wskutek tego wystarczy, że zadzwonisz na numer 570 025 055 i połączysz się z naszym konsultantem. Dalej podczas rozmowy ustalicie dogodny termin wizyty technika. Serwisant przyjedzie o wyznaczonej godzinie w umówione miejsce i przeprowadzi naprawę. Innymi słowy nie musisz martwić się o części zamienne, zapewnimy wszystkie niezbędne podzespoły. Możesz być pewnym, że w naszej firmie „Pan AGD” pracują doskonali fachowcy, którzy zapewniają najwyższy poziom obsługi.

Serwis lodówek Wrocław

Usuwamy m.in. wycieki ze sprzętu i przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach, wymieniamy zużyte części. Usuwamy najczęściej występujące awarie lodówek. Po za ogólnym określeniem, że lodówka nie działa. Często lodówka zbyt słabo lub zbyt mocno chłodzi. Bywa również, że dolnej części lodówki znajduje się nadmiar wody lub lodówka wydaje „dziwne dźwięki” np. bulgocze.

Naprawa zmywarek Wrocław

Eliminujemy usterki polegające na na tym, że urządzenie pobiera i wypuszcza wodę, uniemożliwiając prawidłowy cykl zmywania. Oczywiście również inne awarie zmywarek, które mogą się pojawić. Częstym objawem awarii jest wejście zmywarki w tryb awaryjny i permanentne wypuszczanie wody, które zazwyczaj jest rozszczelnieniem komory myjącej i przedostaniem się wody do części sterowania zmywarką. 

Serwis suszarek Wrocław

Serwisujemy suszarki do ubrań, niezależnie od tego, czy jest to suszarka z grzałką, czy kondensacyjna. Naprawiamy awarie, usterki i błędy suszarek do ubrań. Jeżeli suszarka do ubrań wydaje głośne dźwięki lub bęben suszarki przestaje wirować· Przywrócimy sprawność twojego urządzenia. Zgłoś się do nas kiedy suszarka do ubrań zatrzymuje się podczas pracy, nie suszy ubrań lub pokazuje inne błędy.

Naprawa pralki Wrocław

Naprawiamy przyczyny cieknącej wody z pralki lub inne awarie twojej pralki. Przyczyn niedziałającej pralki może być wiele: uszkodzenie paska klinowego bębna pralki, programatora, pompy lub filtra wody. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna usterki twojej pralki nasz serwis AGD dokona jego naprawy.

Naprawa piekarników Wrocław

Ustalamy przyczyny usterki w piekarniku elektrycznym, eliminujemy błędy, naprawiamy przywracając do pełnej sprawności.

Jak zamówić serwis?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i umów dogodny termin wizyty technika w twoim domu.

http://Zero%20waste