Serwis AGD Szczecin

Mobilna naprawa urządzeń na miejscu awarii z dojazdem do domu. Pan AGD to fachowiec, który rozwiązuje nawet najbardziej skomplikowane problemy z urządzeniami agd.

Szczecin naprawa AGD

Pan AGD serwis AGD z dojazdem na terenie miasta Szczecin i okolicach. Jeżeli posiadasz zepsutą pralkę, lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę lub inne urządzenie domowego AGD, jesteś we właściwym miejscu. Odpowiednio naprawione urządzenie posłuży Ci jeszcze przez długi czas. Dlatego warto skorzystać z naszej usługi serwisu AGD w Szczecinie. Ważna jest dla nas idea zero waste, uważamy że lepiej naprawiać niż wyrzucać. Ale nade wszystko cenimy twoją wygodę dlatego naprawę zrealizujemy ekspresowo, nawet tego samego dnia co wysłane zgłoszenie. Aby nie tracić twojego czasu i zadbać o twój komfort, naprawa zostanie przeprowadzona na miejscu awarii. Innymi słowy nasz mobilny serwis AGD przyjedzie do Ciebie i naprawi niedziałające urządzenie na miejscu. W celu zamówienia usługi serwisowej wystarczy zadzwonić na numer 570 025 055 i ustalić termin wizyty. Jak również możesz wysłać zgłoszenie drogą mailową i nasz konsultant odzwoni do Ciebie. Zatem czekamy aby naprawić twój niedziałający sprzęt, zadzwoń do nas teraz.

Serwis lodówek Szczecin

Usuwamy m.in. wycieki ze sprzętu i przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach, wymieniamy zużyte części. Usuwamy najczęściej występujące awarie lodówek. Po za ogólnym określeniem, że lodówka nie działa. Często lodówka zbyt słabo lub zbyt mocno chłodzi. Bywa również, że dolnej części lodówki znajduje się nadmiar wody lub lodówka wydaje „dziwne dźwięki” np. bulgocze.

Naprawa zmywarek Szczecin

Eliminujemy usterki polegające na na tym, że urządzenie pobiera i wypuszcza wodę, uniemożliwiając prawidłowy cykl zmywania. Oczywiście również inne awarie zmywarek, które mogą się pojawić. Częstym objawem awarii jest wejście zmywarki w tryb awaryjny i permanentne wypuszczanie wody, które zazwyczaj jest rozszczelnieniem komory myjącej i przedostaniem się wody do części sterowania zmywarką. 

Serwis suszarek Szczecin

Serwisujemy suszarki do ubrań, niezależnie od tego, czy jest to suszarka z grzałką, czy kondensacyjna. Naprawiamy awarie, usterki i błędy suszarek do ubrań. Jeżeli suszarka do ubrań wydaje głośne dźwięki lub bęben suszarki przestaje wirować· Przywrócimy sprawność twojego urządzenia. Zgłoś się do nas kiedy suszarka do ubrań zatrzymuje się podczas pracy, nie suszy ubrań lub pokazuje inne błędy.

Naprawa pralki Szczecin

Naprawiamy przyczyny cieknącej wody z pralki lub inne awarie twojej pralki. Przyczyn niedziałającej pralki może być wiele: uszkodzenie paska klinowego bębna pralki, programatora, pompy lub filtra wody. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna usterki twojej pralki nasz serwis AGD dokona jego naprawy.

Naprawa piekarników Szczecin

Ustalamy przyczyny usterki w piekarniku elektrycznym, eliminujemy błędy, naprawiamy przywracając do pełnej sprawności.

Jak zamówić serwis?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i umów dogodny termin wizyty technika w twoim domu.

http://Zero%20waste