Serwis AGD Poznań

Mobilny serwis urządzeń Pan AGD. Wyślij zgłoszenie, a nasz serwisant dojedzie na miejsce awarii i naprawi twój niesprawny sprzęt.

Poznań naprawa AGD

Pan AGD to mobilny serwis AGD, który przyjedzie do Ciebie do domu i na miejscu przeprowadzi naprawę: pralki, lodówki, zmywarki czy piekarnika elektrycznego. Bez względu na to czy jest to urządzenie marki: Whirlpool, Electrolux, Amica, Bosch, Samsung, Beko nasz serwis AGD realizuje naprawę urządzeń wszystkich producentów. W efekcie z nami szybko i wygodnie zlecisz naprawę swojego urządzenia. Realizujemy dojazd na terenie całego miasta Poznań i okolicznych miejscowości: Oborniki, Luboń, Rokietnica, Szamotuły, Rogalin, Krosno, Suchy Las i inne. Jeżeli chcesz potwierdzić możliwość przyjazdu do twojej lokalizacji, wystarczy, że zadzwonisz na numer telefonu +48570025055 lub wyślesz zgłoszenie mailowo. Dalej nasz konsultant wspólnie z Tobą ustali dogodną porę przyjazdu technika i realizacji naprawy. Podsumowując zapewnimy wszystkie części zamienne dla twojego sprzętu. Zadbamy o wszystkie szczegóły i cały proces naprawy. Z nami naprawisz swoje AGD szybko i sprawnie.

Serwis lodówek Poznań

Usuwamy m.in. wycieki ze sprzętu i przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach, wymieniamy zużyte części. Usuwamy najczęściej występujące awarie lodówek. Po za ogólnym określeniem, że lodówka nie działa. Często lodówka zbyt słabo lub zbyt mocno chłodzi. Bywa również, że dolnej części lodówki znajduje się nadmiar wody lub lodówka wydaje „dziwne dźwięki” np. bulgocze.

Naprawa zmywarek Poznań

Eliminujemy usterki polegające na na tym, że urządzenie pobiera i wypuszcza wodę, uniemożliwiając prawidłowy cykl zmywania. Oczywiście również inne awarie zmywarek, które mogą się pojawić. Częstym objawem awarii jest wejście zmywarki w tryb awaryjny i permanentne wypuszczanie wody, które zazwyczaj jest rozszczelnieniem komory myjącej i przedostaniem się wody do części sterowania zmywarką. 

Serwis suszarek Poznań

Serwisujemy suszarki do ubrań, niezależnie od tego, czy jest to suszarka z grzałką, czy kondensacyjna. Naprawiamy awarie, usterki i błędy suszarek do ubrań. Jeżeli suszarka do ubrań wydaje głośne dźwięki lub bęben suszarki przestaje wirować· Przywrócimy sprawność twojego urządzenia. Zgłoś się do nas kiedy suszarka do ubrań zatrzymuje się podczas pracy, nie suszy ubrań lub pokazuje inne błędy.

Naprawa pralki Poznań

Naprawiamy przyczyny cieknącej wody z pralki lub inne awarie twojej pralki. Przyczyn niedziałającej pralki może być wiele: uszkodzenie paska klinowego bębna pralki, programatora, pompy lub filtra wody. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna usterki twojej pralki nasz serwis AGD dokona jego naprawy.

Naprawa piekarników Poznań

Ustalamy przyczyny usterki w piekarniku elektrycznym, eliminujemy błędy, naprawiamy przywracając do pełnej sprawności.

Jak zamówić serwis?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i umów dogodny termin wizyty technika w twoim domu.

ikona-infolinia
Umów z konsulatantem dogodne godziny przyjazdu serwisanta
ikona-serwisant
Czekaj na technika, który zjawi się w wyznaczonym czasie
http://Zero%20waste