Serwis AGD Katowice

Pan AGD to mobilny serwis urządzeń wyspecjalizowany w naprawie i serwisie lodówek, pralek, zmywarek, suszarek i piekarników elektrycznych działający na terenie Katowic.

Katowice naprawa AGD

Pan AGD Katowice to szybki i sprawny serwis AGD w mieście Katowice i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Mobilny serwis z diagnostyką i częściami zamiennymi zjawi się na miejscu awarii i dokona naprawy. Dlatego jeżeli masz niesprawną pralkę, suszarkę, zmywarkę czy lodówkę, zadzwoń teraz pod numer +48570025055 i umów wizytę. Natychmiast zaplanujemy przyjazd serwisanta w dogodnym terminie. W obecnym czasie ponad 90% napraw realizowanych jest tego samego dnia co zgłoszenie. To stawia nas w czołówce mobilnych serwisów agd w Polsce. Następnie po umówieniu wizyty nasz serwisant zjawi się w wyznaczonym czasie u Ciebie w domu i dokona naprawy. Trzeba pamiętać, że nie musisz mieć części zamiennych ani innego sprzętu. O wszystko zadbamy. Pan AGD jest doskonale wyposażony w urządzenia diagnostyczne i części zamienne. Nie tylko do popularnych marek: Whirlpool, Electrolux, Amica, Bosch, Samsung, Beko ale większości urządzeń, które są sprzedawane w Polsce. Zdecydowanie warto skorzystać z usług Pana AGD, jeżeli chcesz załatwić swój problem szybko i sprawnie.

Serwis lodówek Katowice

Usuwamy m.in. wycieki ze sprzętu i przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach, wymieniamy zużyte części. Usuwamy najczęściej występujące awarie lodówek. Po za ogólnym określeniem, że lodówka nie działa. Często lodówka zbyt słabo lub zbyt mocno chłodzi. Bywa również, że dolnej części lodówki znajduje się nadmiar wody lub lodówka wydaje „dziwne dźwięki” np. bulgocze.

Naprawa zmywarek Katowice

Eliminujemy usterki polegające na na tym, że urządzenie pobiera i wypuszcza wodę, uniemożliwiając prawidłowy cykl zmywania. Oczywiście również inne awarie zmywarek, które mogą się pojawić. Częstym objawem awarii jest wejście zmywarki w tryb awaryjny i permanentne wypuszczanie wody, które zazwyczaj jest rozszczelnieniem komory myjącej i przedostaniem się wody do części sterowania zmywarką. 

Serwis suszarek Katowice

Serwisujemy suszarki do ubrań, niezależnie od tego, czy jest to suszarka z grzałką, czy kondensacyjna. Naprawiamy awarie, usterki i błędy suszarek do ubrań. Jeżeli suszarka do ubrań wydaje głośne dźwięki lub bęben suszarki przestaje wirować· Przywrócimy sprawność twojego urządzenia. Zgłoś się do nas kiedy suszarka do ubrań zatrzymuje się podczas pracy, nie suszy ubrań lub pokazuje inne błędy.

Naprawa pralki Katowice

Naprawiamy przyczyny cieknącej wody z pralki lub inne awarie twojej pralki. Przyczyn niedziałającej pralki może być wiele: uszkodzenie paska klinowego bębna pralki, programatora, pompy lub filtra wody. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna usterki twojej pralki nasz serwis AGD dokona jego naprawy.

Naprawa piekarników Katowice

Ustalamy przyczyny usterki w piekarniku elektrycznym, eliminujemy błędy, naprawiamy przywracając do pełnej sprawności.

Jak zamówić serwis?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i umów dogodny termin wizyty technika w Twoim domu.

PanAGD
Umów z konsulatantem dogodne godziny przyjazdu serwisanta
Pan AGD
Czekaj na technika, który zjawi się w wyznaczonym czasie
http://Złote%20myśli%20Pana%20AGD