Serwis AGD Bytom

Pan AGD to specjalista od naprawy sprzętu AGD. Nasza mobilna sieć serwisowa naprawi Twoją pralkę, lodówkę, zmywarkę i inne urządzenia na terenie całego Bytomia.

Bytom naprawa AGD

Naprawa pralek, zmywarek, piekarników, płyt indukcyjnych, okapów, kuchenek. Serwis dużego AGD gospodarstwa domowego z dojazdem na terenie Bytomia i okolic. W szczególności oferujemy błyskawiczne terminy realizacji naprawy, która odbędzie się nawet dzisiaj lub jutro. Ponad 90% awarii jest usuwana tego samego dnia co wysłane zgłoszenie. Z dbałością o każdy szczegół realizujemy pogwarancyjną naprawę dużego sprzętu AGD – zmywarek, pralek, piekarników. Mając na uwadze twoją wygodę, serwis Pan AGD dojedzie do Ciebie pod wskazany adres i dokona naprawy na miejscu. W celu zamówienia serwisu zadzwoń +48 570 025 055 lub wyślij zgłoszenie drogą mailową. Oczywiście nie trzeba się martwić o części zamienne, dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami i dostępem do materiałów ekspoloatacyjnych wszystkich producentów.

Serwis lodówek Bytom

Usuwamy m.in. wycieki ze sprzętu i przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach, wymieniamy zużyte części. Usuwamy najczęściej występujące awarie lodówek. Po za ogólnym określeniem, że lodówka nie działa. Często lodówka zbyt słabo lub zbyt mocno chłodzi. Bywa również, że dolnej części lodówki znajduje się nadmiar wody lub lodówka wydaje „dziwne dźwięki” np. bulgocze.

Naprawa zmywarek Bytom

Eliminujemy usterki polegające na na tym, że urządzenie pobiera i wypuszcza wodę, uniemożliwiając prawidłowy cykl zmywania. Oczywiście również inne awarie zmywarek, które mogą się pojawić. Częstym objawem awarii jest wejście zmywarki w tryb awaryjny i permanentne wypuszczanie wody, które zazwyczaj jest rozszczelnieniem komory myjącej i przedostaniem się wody do części sterowania zmywarką. 

Serwis suszarek Bytom

Serwisujemy suszarki do ubrań, niezależnie od tego, czy jest to suszarka z grzałką, czy kondensacyjna. Naprawiamy awarie, usterki i błędy suszarek do ubrań. Jeżeli suszarka do ubrań wydaje głośne dźwięki lub bęben suszarki przestaje wirować· Przywrócimy sprawność twojego urządzenia. Zgłoś się do nas kiedy suszarka do ubrań zatrzymuje się podczas pracy, nie suszy ubrań lub pokazuje inne błędy.

Naprawa pralki Bytom

Naprawiamy przyczyny cieknącej wody z pralki lub inne awarie twojej pralki. Przyczyn niedziałającej pralki może być wiele: uszkodzenie paska klinowego bębna pralki, programatora, pompy lub filtra wody. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna usterki twojej pralki nasz serwis AGD dokona jego naprawy.

Naprawa piekarników Bytom

Ustalamy przyczyny usterki w piekarniku elektrycznym, eliminujemy błędy, naprawiamy przywracając do pełnej sprawności.

Jak zamówić serwis?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i umów dogodny termin wizyty technika w Twoim domu.

PanAGD
Umów z konsulatantem dogodne godziny przyjazdu serwisanta
Pan AGD
Czekaj na technika, który zjawi się w wyznaczonym czasie
http://Złote%20myśli%20Pana%20AGD